Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową, prowadzoną przez stowarzyszenie. Pobieramy miesięczną opłat
Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową, prowadzoną przez stowarzyszenie. Pobieramy miesięczną opłatę za kształcenie. Czy rodzice mogą odliczyć sobie koszty czesnego od podatku? Co moglibyśmy zrobić, żeby rodzice mieli taką możliwość?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Dostęp do pełnej treści materiałów wymaga subskrypcji. Dołącz do naszej społeczności już dziś!
Subskrybuj teraz