Niezłożenie wniosku o awans na stopień nauczyciela mianowanego a dalsze zatrudnienie

Chciałbym się dowiedzieć jakie są konsekwencje dla nauczyciela w placówce niepublicznej, który nie złoży wniosku o egzamin na mianowanie. Nauczyciel zakończył staż - nauczyciel początkowy, otrzymał bardzo dobrą ocenę, przeprowadził lekcję (wysoko ocenioną), ale nie będzie zdawał egzaminu - co wtedy? Czy jest określony czas do kiedy musi złożyć wniosek o egzamin?

Marcin Majchrzak

23 maja 2026 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Dostęp do pełnej treści materiałów wymaga subskrypcji. Dołącz do naszej społeczności już dziś!

Subskrybuj teraz

Masz już konto?